Термінові та цікаві новини саме для вас!!

Шановні батьки,пройдіть опитування та ознайомтеся з наступною інформацією.

Запорізька міська рада робить все, щоб з 1 вересня діти розпочали офлайн-навчання. Це дуже важливо, адже онлайн-формат триває вже 4,5 роки.
Ми ремонтуємо укриття, будуємо нові підземні школи, шукаємо альтернативні укриття.

Але є і великі виклики, що постали перед освітньою мережею міста. Це наявність шкіл без укриттів, менша кількість дітей (40 тисяч цьогоріч порівняно з 67 тисячами у 2021 році). Через відтік школярів місто не доотримує державну субвенцію в повному обсязі, що спричиняє необхідність залучати кошти міського бюджету. Цьогоріч це понад 200 мільйонів гривень.

Вся команда освітян міста щоденно шукає баланс для запуску шкіл і безпеки дітей, збереження якості освіти.

Хочемо долучити громаду до цього процесу! Просимо заповнити     гугл-форму   – і ми використаємо ваші ідеї та спільно запустимо школи в офлайн-форматі. Будемо вдячні за кожну думку!)