Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні

18.04.2024 “Пригоди вогнеборців”

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, проведено очну зустріч з дітьми закладу. Питання пожежної безпеки для дітей дуже важливі, тому, дорослі повинні приділяти належну увагу цьому питанню. Як правило, якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися в такій ситуації неможливо, а якщо у дитини не досить знань, як поводитися при пожежі, то ситуація може виявитися плачевною. Сьогодні наша зустріч була присвячена саме протипожежній безпеці, а саме, діти повторили правила поведінки з вогнем, розігрували різні ситуації під час виникнення пожежі.

24.04.2024 “Лікарі для пухнастиків”

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, педагогами  проведено очну зустріч з дітьми закладу. Під час якої діти приймали на себе роль ветеринара та виконували відповідні ігрові дії, розвивали ігровий діалог, а також співчуття до братів наших менших.

30.04.2024

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, проведено очну зустріч з дітьми закладу, під час якої діти мали змогу активізувати тактильне сприйняття й розрізнення предметів за запахом, смаком, дотиком. Розвиток зосередженої уваги на предметі.Узагальнити і систематизувати знання дітей про основні органи чуття людини: зір, слух, смак, нюх, дотик. Виховувати дбайливе і поважне ставлення до свого організму.

01.05.2024

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, педагогами  проведено очну зустріч з дітьми закладу. Під час якої діти вчилися дружити, грати один з одним, розвивали образотворчу майстерність, мовлення, любов до тварин.

02.05.2024

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, педагогами  проведено очну зустріч з дітьми закладу.Під час якої діти вчилися комунікувати, малювали сонечко, разом клеїли промінчики, вчили лагідні слова. Розвивали мислення, мовлення, образотворчу діяльність. Виховували дружнє ставлення один до одного.

14.05.2024

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська
організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, педагогами  проведено очну зустріч з дітьми закладу. Зустріч була присвячена Дню мами. Діти вчилися називати ласкаві слова , грали у помічників на кухні( готували їжу); створювали для мам гарні малюнки квітів. Виховували поважне ставлення до рідних.

28.05.2024

“Велика пригода маленьких дослідників”

до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська

Відкривати світ дослідів та експериментів завжди цікаво та захоплююче, адже це процес відкриття та дослідження нових знань через практичні експерименти та аналіз результатів. Для дітей це стає потужним засобом навчання та мотивації, спонукуючи їх до активної участі в навчальному процесі.

04.06.2024

“Зустрічаймо дружньо літо”

#МОН

В рамках проєкту Дитячого фонду ООН в Україні ( ЮНІСЕФ) «Покращення доступу до дошкільної освіти в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, відбулася очна зустріч з дітьми ЗДО №100 ЗМР. Що ми можемо зробити щоб дитячі бажання здійснились? А почати треба з того що заплющіти очі і помріяти. На зустрічі діти проектували будиночок мрії, і він же Будинок в якому живе літо. Діти вчилися викладати слово “літо” та знаходити перші літери назв літніх місяців. Рухливі активності на прогулянки завершили зустріч.

11.06.2024

“Майстри веселого настрою”

#МОН

Як можна розвеселити свого друга? Звісно посмішкою. Бо  посмішка та сміх корисні для всіх! На занятті з дітьми обговорили які є настрої і як ми їх називаємо.  Що може з нами статися, якщо будемо сумувати тривалий час? А також як можливо подолати  сум та покращити настрій.  Діти імпровізували у грі «Розвеселик». Переглянули відео «Про цирк і клоунів». В образотворчій діяльності дітям запропоновано  створити клоуна, щоб подарувати його другу для покращення настрою. Зустріч завершила весела активність з “Арлекінами”.