![](https://zdo100.pp.ua/wp-content/uploads/2024/04/pngtree-4-leaf-clover-with-water-droplets-on-the-ground-picture-image_2471428-450x252.png)
Разом творимо красу: працівники ЗДО №100 “Гармонія” долучилися до ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0.!
![🍀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)
1 квітня 2024 року, у день, коли природа розквітає та наповнюється яскравими барвами, колектив закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №100 “Гармонія” Запорізької міської ради з радістю та ентузіазмом взяв участь у весняній толоці.
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
Згуртованою командою помічники вихователів, педагогічні працівники та адміністрація закладу вийшли на подвір’я, щоб навести лад на території закладу. З азартом та натхненням ми розпочали прибирання території, дбайливо обкопували дерева та кущі, підготували до фарбування лавки та павільйони.
![🍃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/1/16/1f343.png)
Під час толоки панувала атмосфера єднання та спільного прагнення зробити наш садочок затишним, ошатним та безпечним для вихованців. Кожен учасник доклав максимум зусиль, щоб територія закладу засяяла чистотою та красою.
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Весняна толока – це не лише прибирання, а й чудовий спосіб згуртувати колектив, подарувати один одному заряд позитиву та гарного настрою. Адже спільна праця на благо спільної справи об’єднує людей, робить їх дружньою та згуртованою командою.
Останні коментарі