Віртуальний спортивний майданчик “Online sports kids”: рухливі ігри та здорове життя для дошкільнят

5 квітня 2024 року, напередодні Всесвітнього дня здоров’я та Міжнародного дня спорту, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №100 “Гармонія ” Запорізької міської  з радістю презентує третю цифрову платформу для дітей дошкільного віку – віртуальний спортивний майданчик “Online sports kids” ( автор: інструктор з фізичної культури Анна Сандецька). Цей інноваційний проект дає можливість маленьким спортсменам щодня займатися цікавими фізичними активностями, зміцнювати своє тіло та покращувати здоров’я.

Що таке “Online sports kids”?
“Online sports kids” – це інтерактивний онлайн-простір, де діти дошкільного віку можуть:
– Ознайомитися з різними видами спорту: футбол, гімнастика, танці та багато іншого.
– Виконувати веселі та цікаві вправи, які відповідають віковим особливостям та рівню підготовки дитини.
– Отримувати корисні поради та рекомендації щодо здорового способу життя.
Переваги “Online sports kids”:
Доступність: платформа доступна 24/7 з будь-якого пристрою з підключенням до інтернету.
Індивідуальний підхід: вправи можна адаптувати до потреб та можливостей кожної дитини.
Мотивація: ігрова форма подачі матеріалу робить заняття спортом цікавими та захоплюючими.
Різноманіття: платформа пропонує широкий спектр вправ та активностей на будь-який смак.

Запрошуємо всіх долучитися до віртуального спортивного майданчика “Online sports kids”!
Разом ми зробимо життя наших дітей активним, здоровим та щасливим!

Презентація віртуального спортивного майданчика