Розпочинаємо новий навчальний рік 2024-2025!”

28 серпня 2024,  напередодні нового навчального року в Закладі дошкільної освіти (ясла-садку) №100 «Гармонія» Запорізької міської ради пройшли засідання загальних  батьківських зборів .

Батьки мали змогу ознайомитися з пріоритетними завданнями ЗДО на 2024-2025 навчальний рік; зі змістом освітньої роботи кожної групи та закладу загалом; психологічними особливостями дітей раннього та дошкільного віку.

Крім того, батьки дітей раннього віку ознайомилися з психологічними аспектами адаптації дитини до умов дитячого садка.

Родзинкою зустрічі став виступ вихованців інклюзивної групи старшого дошкільного віку з веселою рухливою піснею.

Спілкування було цікавим, насиченим, сповненим позитивних емоцій, адже ми разом виховуємо успішне майбутнє нашої держави.

Новий навчальний рік 2024 -2025 обіцає буте насиченим, змістовним та продуктивним з гнучним підходом до організації освітнього процессу.

Адміністрація та педагогічний колектив ЗДО №100 ЗМР щиро дякує батькам за розуміння та постійну співпрацю!