Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання, порядок оплати

Гурток з розвитку українського мовлення засобами театралізованої діяльності

“Театр казок”

для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку

(Гурток працює на безоплатній основі)

Ясенєва Олександра Володимирівна

Творча та цілеспрямована особистість. Володіє навичками театрального мистецтва.  Креативна. Постійно залучає вихованців до творчої співпраці.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКА

з розвитку українського мовлення засобами театралізованої діяльності

“Театр казок”

Понеділок,середа

16.00-16.45 (І підгрупа)

17.00-17.40 (ІІ підгрупа)

Парціальна програма гуртка з розвитку українського мовлення засобами театралізованої діяльності Театр казок

Парціальна програма Театр казок

Гурток з вивчення англійської мови

“Happу, English!”

Супрун Альона Анатоліївна

Позитивна, креативна. ЇЇ дії спрямовані на ініціативність, творчий підхід до справи. Ерудована особистість в усіх питаннях в діяльності пов’язаних з навчанням дітей англійської мови. Професіонал своєї справи, здатна знайти індивідуальний підхід до кожного вихованця.

з вивчення англійської мови

“Happy, English!”

з 16.00 – 17.00 – І підгрупа,
з 17.15 – 18.15     ІІ підгрупа

Програма та методичні рекомендації «Англійська мова для дітей дошкільного віку» / І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна; за заг. Ред.О.В.Низковської.-3-є видання, зі змінами та доповненнями Тернопіль: Мандрівець,2015. Програма схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти МОН України  (лист ІІТЗО від 28.07.2015 № 14,1/12-Г-952).

Англійська мова для дітей дошкільного віку

Вартість: 80,00 грн.

Гурток з розвитку кулінарно-творчих здібностей“Печенюшка”

Сандецька Анна Андріївна

Творчо працюючий педагог. Відмінна властивість її роботи – наполегливе, цілеспрямоване виховання у дітей бажання вчитися. Вчити всіх, і «сильних» і «слабких», допомогти дітям відчути свою самоцінність.

Заняття гуртка  проводяться у формі майстер-класів з залученням сучасних інноваційних технологій, інтеграцією пекарської та образотворчої діяльності.

Цікаві майстер-класи, виготовлення власноруч смаколиків, ознайомлення з досвідом роботи пекарень Світу, участь у постійно діючий  рубриці “Маленькі винахідники”, використання ігрової технології “Лепбук” – інтерактивної теки з розвивально-пізнавальними завданнями – сприяють успішним оволодінням практичних навичок з пекарства та роботи з тістом.

Педагогічний стаж: 13 років.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКА

з розвитку кулінарно-творчих здібностей «Печенюшка»

П’ятниця

з 16.00 – 17.00 – І підгрупа,

з 17.15 – 18.15 – ІІ підгрупа.

Парціальна програма з розвитку кулінарно – творчих здібностей  «Дитяча пекарня» для дітей середнього та старшого віку ( автори: Канцедал Н.В., Солов’ян Ю.Л.). Програма схвалена головою науково – методичної ради ЗОІППО ЗОР (протокол № 8 від 20.12.2018.), затверджена заступником директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (Наказ від 07.02.2019 № 76).

Парціальна програма Дитяча пекарня

Вартість: 140,00 грн.

Гурток з  розвитку творчих здібностей  дітей дошкільного віку “Творча майстерня”

Дегтярьова Єлізавета Василівна

Творчий та креативний педагог, котрий втiлює нетрадицiйнi технiки    художньо-продуктивної діяльності за векторними напрямками:

• різнокольоровий вектор – вікористання різновидів нетрадиційних технік  малювання:
  • пластичний вектор – робота з пластиліном , глиною, техніка “Холодний фарфор”, солоним тістом;
  • текстильний вектор – робота із тканиною, нитками, технікою плетіння з резинок, шовкових стрічок, фенічки.

Заняттях гуртка спрямовані на розвиток нестандартного мислення, емоційно-чуттєвого сприйняття, формування естетичного ставлення  до художніх здібностей з використанням нетрадиційних матеріалів і технік, забезпечення творчого самовираження  дошкільників.

Педагогічний стаж: 4 роки.

з образотворчої діяльності

«Творча майстерня»

з 16.00 – 17.00  – І підгрупа,

з 17.15 – 18.15 – ІІ підгрупа.

Парціальна програма з розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку «Творча майстерня»( автори Канцедал Н.В., Солов’ян Ю.Л.). Програма схвалена головою науково – методичної ради  ЗОІППО ЗОР (протокол №1 від 24.01.2019 р.), затверджена заступником директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (Наказ від 07.02.2019 № 76).

Парціальна програма Творча майстерня

Вартість: 100,00  грн.