Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху  до нашого закладу завітали представники патрульної поліції з однією з найважливіших місій. Співробітники провели виховні заходи для дітлахів, де в цікавій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху та усвідомили  важливість їх дотримання.  Правоохоронці розповіли дітям, як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, та як необхідно поводити себе перетинаючи дорогу, щоб не потрапити в біду.  Великий азарт у дошкільнят викливало знайомство з спеціальним обладнанням патрульної машини, особливу увагу привернула гучна сирена. Пізнавальний візіт представників патрульної поліції був дуже важливим та актуальним, адже це стосується здоров’я та  життя нашим малят.