16.01.2019 Семінар – практикум  «Гармонізація партнерської взаємодії – дитинство без обмежень»

16.01.2019 на базі ДНЗ №100 “Гармонія”, в рамках заходу щодо вдосконалення системи роботи з інклюзивної освіти ІНКЛЮЗІЯ. ПРАКТИЧНІ КРОКИ – відбувся  на засадах співпраці Інклюзивного ресурсного центру (далі ІРЦ) та команди психолого – педагогічного супроводу (далі КС) дітей з особливими освітніми потребами (далі ООП) інклюзивної групи дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 100 «Гармонія».

Метою семінару – практикуму визначено актуальні аспекти розвитку та провадження інклюзивної освіти, а саме: розвиток партнерської взаємодії між ДНЗ (ясел-садка) №100 «Гармонія» та ІРЦ по Шевченківському району, задля реалізації права дітей з ООП на рівний доступ до якісної освіти в умовах інклюзивного середовища , ефективну інтеграцію у суспільство, та з метою підвищення ролі сім’ї у вихованні і розвитку дітей.

У семінарі прийняли участь: директор ІРЦ по Шевченківському району Гетманенко К.О., заступники директорів НВР ЗНЗ по Шевченківському району, вихователі-методисти які працюють з дітьми з ООП.

З вітальним словом звернулась до учасників директор ДНЗ “Гармонія” , Канцедал Н.В., яка презентувала заклад, розповіла про його індивідуальність, сучасність та відповідність європейським стандартам.

До уваги учасників було презентовано роботу Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП ДНЗ №100, під час якої вчитель-логопед Філічкіна Ю.О., яка є координатором роботи команди супроводу, поділилась досвідом роботи з впровадження актуальних та новітніх методик роботи щодо корекції дітей з ООП.

Практичне заняття з фізкультури з впровадженням елементів програми “сила Духу” (автор – укладач: Аксьонова О.П.); пройшло під керівництвом інструктора з фізичної культури Сандецької А.А., де були залучені діти з ООП і чітко простежувалась адаптація та модифікація вправ.

В ході проведення заходу, директор ІРЦ по Шевченківському району , Гетманенко К.О., у своїй промові розкрила організаційно-правові аспекти функціонування інклюзивних груп та класів. Під час “відкритого мікрофону” було піднято та обговорено нагальні питання, які турбують педагогів-однодумців з зазначеної теми.

Учасники семінару були вражені командною роботою справжніх фахівців. В свою педагогічну скарбничку перейняли досвідом роботи з впровадження технології альтернативної комунікації в роботі з дітьми з ООП.

https://drive.google.com/drive/folders/13iAIMo-TMKvh6ZA_dg_elBt6wpWIxLWw

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *