24 жовтня 2018 року  в ДНЗ №100 “Гармонія” відбулися практичні заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації за фахом “Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти з інклюзивною формою навчання” Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кафедри “Реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя”.

Заклад відвідали педагоги-слухачі курсів закладів дошкільної освіти міста Запоріжжя та області (17 осіб) та старші викладачі ЗОІППО кафедри “Реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя” Корж Олександр Павлович та Авдєєва Світлана Олександрівна.

В рамках практичного семінару інструктор з фізичної культури Сандецька Анна Андріівна поділилась досвідом з роботи з дітьми з особливими освітніми потребами під час заняття з Нової фізичної культури з нестандартним обладнанням з дітьми інклюзивної групи 5-6 року життя. З документацією Команди супроводу, досвідом роботи ділилась  Керівник Команди супроводу, вчитель-логопед Філічкіна Юлія Олександрівна. Слухачі курсів ознайомились з положенням про Команду супроводу, протоколами засідань Команди супроводу, індивідуальними програмами розвитку вихованців нашого закладу та алгоритмом їх складання, документацією асистента вихователя інклюзивної групи. А також було представлено фрагменти роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, модифікації на занятті. А екскурсію територією та приміщеннями закладу освіти для учасників практичних занять провела директор ЗДО №100 “Гармонія” Канцедал Наталя Володимирівна.

https://drive.google.com/drive/folders/1dicGkM6z0yv9N8ZMqctvR1WEhQUEwML0

 

 

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *