18.10.18 В нашому закладі відбувся семінар на тему: “Супровід дітей з особливими потребами в закладах дошкільної освіти міста Запоріжжя” в рамках реалізації мети “Гармонія відкрита для всіх!”

Захід відвідали вихователі-методисти, практичні психологи та вихователі закладів дошкільної освіти міста Запоріжжя (40 осіб),  які піклуються роботою з дітьми з особливими освітніми потребами.

Під час семінару гості мали змогу подивитись заняття з Нової фізичної культури з нестандартним обладнанням, яке проводила інструктор з фізичної культури Сандецька Анна Андріівна.

Керівник Команди супроводу, вчитель-логопед Філічкіна Юлія Олександрівна, ознайомила колег з документацією Команди супроводу: положенням про Команду супроводу, протоколами засідань Команди супроводу, індивідуальними програмами розвитку вихованців нашого закладу та алгоритмом їх складання, документацією асистента вихователя інклюзивної групи.

Було представлено фрагменти роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, модифікації на занятті. А також директор Канцедал Наталя Володимирівна здійснила ознайомчу екскурсію приміщенням та територією закладу освіти.https://drive.google.com/drive/my-drive

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *