Історія ЗДО № 100 “Гармонія”

Заклад  дошкільої освіти (ясла – садок) № 100 «Гармонія» https://drive.google.com/drive/folders/13VR95MMQcg8aJ4khttnD–3uyoTYGG48

Запорізької міської ради розташовано в Шевченківському районі м. Запоріжжя за адресою: вул.Харчова,15.

Заклад  був відновлено завдяки Угоди про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Запорізькою міською радою.

В ЗДО № 100 функціонують 4 вікові групи для дітей раннього та дошкільного віку. Садок розраховано для дітей загального розвитку, для задоволення освітніх, соціальних потреб та організовані інклюзивні групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з інвалідністю, для розвитку та навчання спільно зі своїми однолітками.

Режим роботи інклюзивних груп встановлено з урахуванням проведення корекційно – відновлювальної та соціально – реабілітаційної роботи.

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 100 «Гармонія» – розпочав роботу з 17 липня 2017 року.