Фестиваль малюнків на тему “Ми – діти твої, Україно”

📣📣📣 Увага! Увага! Увага!

👉Шановні батьки та вихованці 👧👶🧒ДНЗ №100, а також прилеглих закладів дошкільної освіти Шевченківського району!!!

Наш заклад🏠 проводить Фестиваль малюнків на тему “Ми – діти твої, Україно”, під час якого кожна дитина може висловити любов до України по своєму.

👉Фестиваль проводиться з метою створення візуального дизайну стін тимчасового укриття , які будуть прикрашені дитячими малюнками, де кожна дитина відобразить красу та велич нашої України, її чарівний світ природи, свої дитячі мрії та бажання🌞🌼🌏

👉Розглядання малюнків, обговорення їх сюжету, надасть змогу дітям відволіктись від реалій сьогодення під час повітряної тривоги, а також сприятиме створенню позитивнго настрою, та наближатимуть почуття перемоги.

👉Патріотичне виховання, любов до Батьківщини та почуття громадянської приналежності формується змалечку.

👉Тож давайте надамо дітям висловити свої думки , любов до України та власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність. 🌻💛💙

Фестиваль триватиме з 09 серпня 2022 року до 31 серпня 2022 року.

👉Вимоги до оформлення робіт:

📌 Малюнки можуть бути виконані самостійно дітьми або з допомогою батьків ;

📌 Використовується білий аркуш листа формату А4;

📌 Виконання в будь-якій техніці малювання🌈(масло, акварель, ✏️✏️✏️ олівці, крейда тощо.)

📌 У правому нижньому кутку (розмір 4 Х 7) зазначаються наступні дані: назва роботи, прізвище та ім’я дитини, вік, назва закладу (наприклад ДНЗ №100)

💛💙Ми з нетерпінням чекаємо на ваші малюнки

до 31 серпня 2022 року включно, за адресою Вул.Харчова , б.15. 🌞 🌞 🌞

💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛