Свято осені в ДНЗ №100 “Гармонія”

🍂🍁🍂🍁

Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому закладі. На один день садочок поринув у чудову осінню казку. 🌼🌸🌺🌼🌼 Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки. 🌞🌞🌞
🌞🌞🌞Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх.
Репертуар свят по справжньому був феєричним, сповненим яскравими барвами і дивовижними персонажами казки. На кожному святі, в кожній групі панувала особлива атмосфера тепла і затишку.
Осінь звичайно прийшла до дітлахів з осінніми подарунками: запашні яблука🍎🍏🍎🍏 та смачний пиріг частували дітлахи.
Лісові звірята,🐶🐱🐯🐭🐰🐻 руді білочки, непосидючі грибочки, герої казки “Ходить гарбуз по городу, та найменші осінні красуні та красені отримали безліч позитивних емоцій та драйвового настрою.
Дякуємо нашим педагогам, які створили це свято, музичному керівнику, та звичайно ж батькам, які стали активними учасниками перевтілення малюків у казкових персонажів.