4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин.

Всесвітній день захисту тварин — це міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. Це привід об’єднатись для збереження тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх і безпритульних тварин.

Формування у дітей відповідального та дбайливого ставлення до тварин – запорука “здорового” суспільства. Саме Ми – дорослі, плекаємо ту любов у дітлахів, яка є гарантом співчуття, відповідальності,  та дбайливого відношення до такого потрібного та беззахисного світу пухнастиків та хвостиків. Сьогодні вихованці групи “Чарівники” та педагоги долучились до вкрай важливого заходу. Цікаві історії про домашніх улюбленців, інтерактивні ігри, розгляд фото на “дошках – які говорять” сприяло формуванню навичок правильного поводження та утримання тварин.

Адже варто пам’ятати –  що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і наша любов.