«Тато, мама, Я – спортивна сім’я».

19 вересня 2019 в ЗДО №100 «Гармонія» пройшло свято для дітей та батьків «Тато, мама, Я – спортивна сім’я».

Метою даного заходу було залучення батьківської громади та громади міста до спільних дій. Презентація реалізованого грантового проекту переможцю «ГАРМОНІЯ – дружня до громади», платформи спільних дій соціальних ініціатив «Ми – це місто».

В спортивному заході прийняли участь 10 сімей вихованців ЗДО№100. Різні, веселі та креативні естафети об’єднали громаду в територію спільних дій.

Запрошені гості на святі: Лимарчук Зоя Михайлівна, заступник голови Шевченківського району зі словами привітання та побажання надихнула родини до перемоги, спортивний клуб «Дзю-До» «Кристал» здивував своїм супер – виступом всіх присутніх, учнівська молодь ЗНВК №68 відкривала спортивне свято запальним українським танком, а дівчата гімнастки продемонстрували свою гнучкість.

Презентація системи ЛФК-2 – показала, як можливо в умовах ЗДО робити важливі, коригувальні вправи.

Подарунки на згадку про чудове свято отримали всі. Щиро вдячна своєму улюбленому колективу за приємні події. Ви – найкращі!