15.11.2018

Пісок – найулюбленіший матеріал для ігор і занять дошкільників. Їх приваблює можливість активно й по-різному взаємодіяти з ним: досліджувати, пересипати, малювати, будувати.

Ось і сьогодні, 15 листопада 2018 року, в інклюзивній групі “Чомусики” (3-4-ий р.ж.), під час колективного перегляду гри-заняття  “Розвеселимо сонечко”, вихователь Птушкіна Л.В.  показала цікаві підходи щодо використання елементів Арт-терапії.

Нарешті, пошук творчості та інноваційні підходи втілюють у життя нові, цікаві та сучасні форми роботи з дітлахами, які в свою чергу руйнують застиглі штампи так званих шаблонних занять.

Адже використання піскотерапії  формує у дітей впевненість  в собі, стійку самооцінку, гармонізацію внутрішнього емоційного стану, розвиток пізнавальних психічних процесів та дрібну моторику рук.